HİZMETLERİMİZ

İŞLETMECİLİK

Şirketimize ait gemilerle, armatörlük faaliyetlerimiz yanında, gemi işletmeciliği de önemli çalışma alanlarımızdan birisidir. Özellikle, dökme yük gemi işletmeciliği ihtisas alanımız olup, bu konuda oldukça iddialı şirketlerden biriyiz.

İşletmeciliğin teknik ve ticari boyutunu aynı anda, uluslararası ve ulusal konvansiyonların ve uluslararası ticari rekabet şartlarının gerektirdiği ilkelerle yapmaktayız.

Navlun piyasasındaki uluslarası rekabet şartlarını, gerek bifexteki, gerek sektör ve bölge düzeyinde tüm gelişmeleri, en küçük ayrıntıları ile izleyen operasyon departmanımız ve Turk Loydu ile Lloyd's Register DOC sertifikalı teknik departmanımız tüm bunları sağlayacak bilgi birikimi ve deneyime sahiptir.

Temel felsefemiz, “denizde can ve mal güvenliği ve deniz çevresinin korunması” ile ticari kazancın aynı şekilde önemsenmesidir. Bu anlayışla, amacımız, işletmeciliğini yaptığımız gemilerin ekonomik ömrünü maksimize ederken, liman ve bayrak devleti kontrollerinde sorun yaşamamak, bu şekilde ticari kayba uğramamak ve tüm bunları vaktinde yapılmış planlı bakımla minimum giderlerle sağlamaktır.